KONST / Litografier / Färglitografi 13431077
nr 1343 1077
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, "Svenssons bod". Signerad, numrerad 24/460, daterad 1980, bladets mått: 75x53, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:11:41
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm